Hakkımızda

We make the next step

Durmaz Teknoloji Hakkında

Durmaz Teknoloji, 2010 yılında Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından kuruldu. Durmaz Teknoloji, devlet ve özel iştiraklerden yatırım desteği alan Yenilikçi Yüksek Teknoloji şirketidir.

Durmaz Teknoloji; teknik, iş ve yönetim uzmanlarını bir arada tutan yapısıyla gurur duymaktadır. Mevcut ekibinin uğraşları ile patent ve ürün geliştirmede ciddi bir ilerleme sağlandı.

Ürettiğimiz Dental Röntgen Görüntüleme Sistemi, uluslararası kalite standartlarına uygundur. Bizim geliştirdiğimiz, Birleşik Kontrol ve Görüntüleme Platformu; radyo frekans sistemleri, veteriner sistemleri, endüstriyel tahribatsız ekipman, güvenlik kontrolü ve bilimsel araştırma alanlarına uygundur. Birleşik Röntgen Yazılımımızın bir bölümü olan Tomosentez ve Çoklu Enerji Görüntüleme araçları, genişletildi. Sonuç olarak, müşterilerimizin görüntü analizine dair talepleri karşılandı. Bir başlangıç seviyesi şirket olarak, her geçen gün daha güzel sonuçlar elde ediyoruz. Bizler, bir sonraki adımı yapmayı ve müşterilerimiz için en yüksek kaliteyi sağlamayı amaçlıyoruz.

Tarihçe

Durmaz Teknoloji, Durmaz Teknoloji, ilk olarak Röntgen Sistemleri Ar-Ge çalışmalarıyla tanındı. Sürekli yenilik ve hızlı uygulama; 2010 yılında kurulan şirketin odak noktasıdır.